fbpx

Odkryj przedszkole integracyjne na zielonym Ursynowie – Wspaniałe miejsce dla Twojego dziecka w południowej części Warszawy i okolicy

27 czerwca 2023
Zielony Ursynów - łąka

Istnieje wiele prywatnych i publicznych przedszkoli na Ursynowie. Poszukując najlepszej placówki dla swoich dzieci, rodzice zwracają uwagę na wiele różnorodnych czynników. Jedno z prywatnych przedszkoli na Ursynowie cieszy się mnóstwem pozytywnych opinii rodziców. Uważają, że to wyjątkowe miejsce, zapewnia przyjazne i wszechstronne środowisko do rozwoju dla ich pociech.

Prywatne przedszkole na zielonym Ursynowie

Niepubliczne przedszkole integracyjne Babaloo usytuowane jest przy ul. Sarabandy 28 i zapewnia dzieciom wczesną edukację na wysokim poziomie. Proponuje wiele różnorodnych zajęć indywidualnych i grupowych, które uczą samodzielności, kształcą zmysły, inspirują maluchy do poznawania świata. Placówka Babaloo wykorzystuje założenia pedagogiki Montessori oraz zapewnia edukację językową, edukację matematyczną, wychowanie kosmiczne czy zajęcia ruchowe. Poza tym w Przedszkolu Babaloo na Zielonym Ursynowie dzieci każdego dnia rozwijają się poprzez różnorodne aktywności muzyczne, ruchowe, plastyczne i rytmiczne. Jeśli pogoda na to pozwala, maluchy spędzają czas na placu zabaw. Stały harmonogram dnia pozwala im także uczyć się samodzielności w życiu codziennym.

Placówka posiada duży plac zabaw z własnym ogródkiem warzywnym, kuchnią błotną i ścieżką sensoryczną. Wykwalifikowany i kochający dzieci personel, wyjątkowy program edukacyjny, nowoczesne zaplecze i przyjazna atmosfera to czynniki, które wyróżniają tę placówkę. Przedszkole integracyjne Babaloo na Zielonym Ursynowie proponuje także szereg zajęć dodatkowych dla dzieci, a wśród nich rytmikę, gimnastykę, ceramikę czy język angielski.

Zielony Ursynów

Urokliwa dzielnica Ursynów otoczona jest mnóstwem terenów zielonych, parków i terenów rekreacyjnych, które są przyjaznym środowiskiem dla rodzin. Natomiast Zielony Ursynów to zachodnia część dzielnicy usytuowana wzdłuż ulicy Puławskiej, gdzie przeważają domy jednorodzinne otoczone zielenią. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, a dzielnica ta przyciąga nie tylko swoją lokalizacją, ale również zielenią, mnóstwem przedszkoli i szkół czy nowoczesnymi placami zabaw. Na Ursynowie stworzono również wiele centrów handlowych, instytucji sportowych, rozrywkowych i kulturalnych oraz restauracji.

Na Warszawskim Ursynowie jest wiele miejsc związanych z historią, kulturą i nauką. Poza XVII-wiecznym Pałacem Krasińskich, Parkiem Natolińskim i Ogrodem Botanicznym w Powsinie, dużym zainteresowaniem cieszą się Wzgórze Trzech Szczytów (Górka Kazurka).

Przedszkole Babaloo zlokalizowane przy ul. Sarabandy 28 w Warszawie na Zielonym Ursynowie cieszy się ogromnym zaufaniem rodziców i z roku na rok zyskuje coraz więcej pozytywnych opinii. Zaprasza dzieci w wieku od 1,5 roku do 6 lat. Placówka opiekuńczo-edukacyjna położona jest nieopodal Lesznowoli, Piaseczna i Józefosławia, a to sprawia, że jest także doskonałym wyborem dla rodziców dzieci dojeżdżających do Warszawy z okolicznych miejscowości.

Poszukujesz przedszkola na Zielonym Ursynowie, które zapewni odpowiednią przestrzeń na rozwój dla Twojego maluszka? Umów się na spotkanie informacyjne, by poznać bliżej niepubliczne przedszkole integracyjne Babaloo: https://przedszkolebabaloo.pl/warszawa/

Obraz Joe z Pixabay

Powiązane wpisy

Wyprawka do przedszkola – przewodnik dla rodziców
Przedszkole to ważny etap w życiu dziecka. Wielu rodziców zastanawia jakie przybory skompletować w wyprawce do przedszkola. Przygotowaliśmy kilka podpowiedzi.   Wyprawka do przedszkola –…
Czytaj więcej
Do jakiego przedszkola na Ursynowie posłać dziecko?
Przedszkole z wielu względów jest bardzo ważnym etapem w rozwoju dzieci. Zachęca do nauki i odkrywania świata poprzez zabawę, uczy nawiązywania relacji interpersonalnych. Przedszkola na…
Czytaj więcej
Dlaczego warto zapisać dziecko do niepublicznego przedszkola?
Wybór najlepszego przedszkola do rozwoju i edukacji dzieci to jedna z kluczowych decyzji, którą musi podjąć każdy rodzic. To wyjątkowy czas nauki poprzez zabawę oraz…
Czytaj więcej