fbpx

O przedszkolu na warszawskim Ursynowie

Kilka słów o nas...

Nasza kadra

Wszyscy nasi wychowawcy są absolwentami studiów wyższych na kierunkach pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, posiadają przygotowanie pedagogiczne, ukończone kursy nadające kwalifikacje terapeutyczne czy też są specjalistami w węższych dziedzinach pedagogiki. Zdobyte umiejętności wykorzystują w codziennej pracy z dziećmi..
Kindori
Kindori

Joanna Kępka

współzałożycielka przedszkola i dyrektor, pedagog specjalny, oligofrenopedagog z wieloletnim stażem pracy w państwowych i prywatnych placówkach oświatowych.
Kindori

Anna Rzewuska

współzałożycielka przedszkola, nauczycielka wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, terapeutka ręki, trenerka metody ruchu rozwijającego W. Sherborne, metodyk nauczania j. angielskiego, pochodząca z domu dwujęzycznego. Dzieciom znana jako Auntie Ann.
Kindori

Magdalena Seremak

kwalifikowana opiekunka w najmłodszej, kameralnej grupie żłobkowej Misiów. Specjalistka od multisensorycznych zabaw i aktywności. Z Babaloo związana jest od początku jego istnienia.
Kindori

Monika Gaładyk

nauczyciel, wychowawca grupy Lisków. Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z przygotowaniem pedagogicznym. Pasjonatka matematyki najchętniej wykorzystująca w pracy z dziećmi metodę E. Gruszczyk – Kolczyńskiej. Interesuje się wyzwalaniem kreatywności i ćwiczenia motoryki w różnego rodzaju pracach plastycznych razem z dziećmi.
Kindori

Katarzyna Soja

nauczycielka i wychowawczyni w grupie Lisków, trenerka metody ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne oraz rozwijania postaw emocjonalnych dzieci. Metodyk „Metody Dobrego Startu”, terapeutka ręki. Pasjonatka zajęć i aktywności sensoplastycznych i multisensorycznych. Miłośniczka przygód kulinarnych i mistrzyni pieczenia ciast. Prywatnie mama prawie 3-letniego Jasia, obecnie na urlopie macierzyńskim.
Kindori

Justyna Perłowska

nauczycielka-wychowawczyni w grupie Sów. Absolwentka studiów licencjackich z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, studiów magisterskich z pracy społeczno- wychowawczej z dzieckiem i rodziną oraz studiów podyplomowych z logopedii na UW. Wiedzę zdobywała także na warsztatach z elementów terapii ręki, arteterapii, terapii pedagogicznej oraz pracy z dzieckiem z autyzmem. Już podczas studiów była wolontariuszką w Domu Dziecka im. Janusza Korczaka.
Kindori

Maja Antos

Absolwentka studiów pedagogicznych o specjalizacji "Resocjalizacja z profilaktyką społeczna" oraz pedagogiki specjalnej w zakresie edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną, oraz z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Terapeutka ręki, w Babaloo nauczycielka współorganizująca w grupie Lisków. Zafascynowana terapeutyczną funkcją bajek, pasjonatka wszelkich gier planszowych.
Kindori

Kasia Kowalska

asystentka nauczyciela w grupie Sów, w trakcie studiów psychologicznych.
Kindori

Ina Cherkovska

panuje nad czystością w naszym przedszkolu, wspiera nauczycielki i dzieci podczas zajęć plastycznych oraz zabaw, szczególnie w grupach młodszych.
Kindori

Katarzyna Piotrowska

logopeda z zawodu i z zamiłowania. Pasjonuje się językiem jako wyrazem ekspresji i narzędziem komunikacji. W pracy terapeutycznej korzysta ze zróżnicowanych technik i narzędzi, służących rozwojowi sprawności językowych i komunikacyjnych u dzieci.
Kindori

Agnieszka Cegłowska

terapeutka - psycholog dziecięcy, w Babaloo prowadzi terapie indywidualne oraz Trening Umiejętności Społecznych.
Kindori

Michał Figat

absolwent szkoły muzycznej, prowadzi w Babaloo zajęcia z rytmiki.
Kindori

Adam Jabłrzykowski

absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, prowadzi u nas zajęcia z judo.
Kindori

Karolina Kamińska

Nauczycielka tańca.

Zapisz Dziecko do Babaloo

Rodziców i opiekunów zainteresowanych naszym przedszkolem zapraszamy do odwiedzin. Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie spotkania za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie.