fbpx

Kilka słów o nas...

Nasza kadra

Wszyscy nasi wychowawcy są absolwentami studiów wyższych na kierunkach pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, posiadają przygotowanie pedagogiczne, ukończone kursy nadające kwalifikacje terapeutyczne czy też są specjalistami w węższych dziedzinach pedagogiki. Zdobyte umiejętności wykorzystują w codziennej pracy z dziećmi..
Kindori
Kindori

Joanna Kępka

współzałożycielka przedszkola i dyrektor, pedagog specjalny, oligofrenopedagog z wieloletnim stażem pracy w państwowych i prywatnych placówkach oświatowych.
Kindori

Anna Rzewuska

współzałożycielka przedszkola, nauczycielka wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, terapeutka ręki, trenerka metody ruchu rozwijającego W. Sherborne, metodyk nauczania j. angielskiego, pochodząca z domu dwujęzycznego. Dzieciom znana jako Auntie Ann.

Marzanna Zaborowska

dyrektorka ds. dydaktycznych / Praca nauczycielki przedszkola daje wiele satysfakcji. Dziecięce rozumienie świata, to jak dzieci kreują i konstruują własne znaczenia, potrafi zaskoczyć – ale właśnie to lubię w tej pracy – te niekonwencjonalne rozwiązania i fantastyczne pomysły dzieci, które przynoszą wiele radości i inspiracji do dalszego działania. Praca z dziećmi jest dla mnie inspiracją, ponieważ każdy dzień wygląda inaczej i przynosi nowe wyzwania. W dzieciach bardzo cenię ich szczerość i spontaniczność, której często brakuje dorosłym, a uśmiech i radość najmłodszych jest dla mnie najpiękniejszą nagrodą.

Marta Żurawska

nauczycielka / W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie budowanie więzi i poczucia bezpieczeństwa, poprzez towarzyszenie dziecku w odkrywaniu świata. Szanowanie jego decyzji i pracy, nieocenianie myśli i uczuć oraz wspieranie w niepowodzeniach. Pozwalam na samodzielność, która uczy dojrzałości i odpowiedzialności. Słucham, obserwuję i wierzę, że szczerość i zaufanie, jakimi obdarzają mnie dzieci, owocuje dogłębniejszym zrozumieniem ich potrzeb. W pracy z dziećmi uwielbiam ich kreatywność i nieoczywiste odbieranie otaczającego je świata. Jako arteterapeutka, staram się, aby dzieci korzystając z szeroko pojętej sztuki, uczyły się radzenia sobie z trudnymi dla nich emocjami.

Izabela Gmerek

nauczycielka / Praca z dziećmi jest dla mnie wielką radością, gdyż każdego dnia mogę obserwować postępy dzieci, zmiany, jakie zachodzą w ich rozwoju, a także ich szczerą radość i zainteresowanie. Motywuje mnie to do coraz lepszej pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji. Obserwowanie tego, jak dzieci cieszą się z drobnych rzeczy sprawia, że każdego dnia przychodzę do pracy z uśmiechem na twarzy. Pracując z dziećmi staram się uczyć je szacunku, empatii, samodzielności oraz rozwijam ich zainteresowania. Dbam aby każdy spędzony przez dzieci dzień w przedszkolu był radosny, pełen pozytywnej energii oraz przyjaznej atmosfery. Dzieci każdego dnia się uczą, a ja uczę się od nich.

Justyna Mizińska

nauczycielka / Praca z dziećmi to czysta przyjemność. Nie ma czasu na nudę ani rutynę – dlatego wybrałam ten zawód. Możliwość obserwowania i wspierania dzieci w odkrywaniu świata pozwala mi czerpać radość z pracy. Dziecięce spojrzenie na świat zmieniło trochę moje podejście do życia. Dawanie dzieciom poczucia bezpieczeństwa, wspieranie ich w rozwijaniu samodzielnych umiejętności i zainteresowań sprawia, że na twarzach dzieci pojawia się uśmiech – a uśmiech dziecka to największa nagroda dla nauczyciela.

Dorota Kurowska

pomoc nauczyciela / Bardzo lubię pracę z dziećmi i z wielką chęcią uczestniczę w ich edukacji. Jestem osobą otwartą i troskliwą , staram się dostrzegać potrzeby moich podopiecznych i wspierać ich każdego dnia. Czas, który spędzam razem z dziećmi na wspólnych działaniach to źródło radości i satysfakcji. Uśmiech i radość dzieci jest dla mnie inspiracją i motywacją na każdy kolejny dzień.

Magdalena Bochenek

pomoc przedszkolna / W przedszkolu pracuje jako pomoc. Przygotowuję posiłki, pomagam w codziennych czynnościach i wspieram nauczycielki sprawujące opiekę nad dziećmi. Bardzo lubię dzieci i z wielką chęcią uczestniczę w ich edukacji. Uśmiechy, jakimi na co dzień obdarowują mnie to wspaniała nagroda za to co robię. Jestem osobą miłą, ciepła i wrażliwą. W wolnych chwilach lubię spacerować i jeździć na rowerze.

Anna Świdzińska-Mikos

logopeda / Jestem logopedą z wykształcenia i z zamiłowania. W Babaloo prowadzę zajęcia indywidualne lub w małych grupkach dla dzieci w wieku 4-6 lat. Moim założeniem jest, że terapia może być skuteczna tylko wtedy, gdy sprawia dziecku radość. Dlatego zajęcia logopedyczne mają formę zabaw języczkowych, słownikowych, zagadek oraz różnego rodzaju gier. Z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym pracuję w ten sposób od sześciu lat i nieprzerwanie daje mi to satysfakcję. Prywatnie jestem matką dwójki dzieci.

Zapraszamy do Babaloo